O nas

RAPID HR jest agencją zatrudnienia świadczącą usługi w zakresie doradztwa personalnego regulowaną w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 roku o swobodzie działalności gospodarczej. Legitymujemy się certyfikatem agencji zatrudnienia o numerze 16388 wydanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

Pomagamy znaleźć pracę osobom bezrobotnym lub szukającym nowych wyzwań na rynku pracy. Dzięki nam możesz znaleźć zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców na terenie Polski, Niemiec oraz Islandii.

Z nami skutecznie nauczysz się języka angielskiego. Znajomość języków obcych zwiększa szanse na znalezienie wymarzonej pracy nie tylko za granicą, ale także w Polsce. Oferujemy rzetelne przygotowanie uczniów do egzaminu maturalnego z języka angielskiego oraz międzynarodowych certyfikatów Cambridge. Oferujemy profesjonalne kształcenie językowe z zakresu Business Skills na wszystkich poziomach zaawansowania.

Oferujemy pomoc pracodawcom w celu znalezienia odpowiedniego kandydata na dane stanowisko. Nowe rozwiązania z zakresu HR pozwalają dostosować oferty do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pracodawców. Oferujemy pomoc i wsparcie w doborze kandydatów do pracy. Jesteśmy odpowiedzialni za weryfikację kandydatów pod względem oczekiwanych kwalifikacji i predyspozycji oraz określanie cech i uprawnień pracowników niezbędnych do wykonywania określonej pracy.

Pracujemy z pasją i nieustannie dążymy do poprawienia jakości naszych usług uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych. Poszukujemy nowych rozwiązań w zakresie doradztwa personalnego i metodyki nauczania języków obcych. Gwarantujemy profesjonalizm i indywidualne podejście do Klienta.

Jesteś pracodawcą?

Jesteś pracodawcą i poszukujesz pracownika z odpowiednim doświadczeniem lub wykształceniem? Skontaktuj się z nami

+48 570-108-101 lub Czytaj więcej

Realizacja: WEBPC-GROUP